Windykacja należności

W razie braku spłaty zadłużenia, zgodnie z wolą wierzyciela wysyłamy pozew do sądu. Po uzyskaniu tytułu wykonawczego, czyli wyroku sądowego zaopatrzonego w klauzulę wykonalności składamy wniosek egzekucyjny u komornika sądowego. Komornik ma za zadanie wyegzekwować należność od dłużnika w drodze przymusu.

W całym procesie dochodzenia wierzytelności zapewniamy wierzycielowi stały kontakt z adwokatem oraz bezpośrednio z osobą, która prowadzi sprawę. W uzasadnionych przypadkach możemy zaoferować także usługę poszukiwania majątku dłużnika.

Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy: wstępne działania, jak np. określenie możliwości odzyskania Państwa wierzytelności jest całkowicie bezpłatne ! W zamian możecie się spodziewać podjęcia szybkich kroków zmierzających do odzyskania Państwa należności wraz z odsetkami.

Sprawę prowadzi doświadczony adwokat z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie prawa gospodarczego oraz odzyskiwania należności. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i osób fizycznych. Obszar działania naszego biura to cała Polska.

Aby nie narażać Państwa na dodatkowe koszty nie podejmujemy się spraw "beznadziejnych", gdzie nie ma szansy na odzyskanie jakiejkolwiek kwoty wierzytelności ponieważ dłużnik nie pracuje, nie posiada żadnego majątku itp... Zawsze przed podjęciem jakichkolwiek działań analizujemy sytuację dłużnika (bezpłatnie) i przedstawiamy wierzycielowi możliwości odzyskania należności.

Aby skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego w dziale: Kontakt

Zapraszamy do współpracy.